Київ закупить білоруські автобуси майже на 474 млн грн


Київ закупить білоруські автобуси майже на 474 млн грн

Найкраща цінова пропозиція на поставку 100 повністю низькопольних автобусів великої та особливо великої місткості в рамках оголошеного “Київпастрансом” тендеру на їх закупівлю опинилася у офіційного дилера Мінського автомобільного заводу (МАЗ) – ТОВМАЗтранссервіс” (Київ).

За підсумками аукціону, що відбувся в середу на порталі ProZorro, “МАЗтранссервіс” в рамках першого лоту запропонував 70 од. 12-метрових автобусів МАЗ 203069 за 290,22 млн грн, тоді як другий учасник – автоскладальний завод автокомпанії “Богдан Моторс”- автобуси “Богдан” за 298,192 млн грн (відповідає очікуваній ціні закупівлі).

У рамках другого лоту на поставку 30 од. зчленованих автобусів довжиною не менше 18,5 м другим учасником аукціону виступало ТОВ “Авто-Регіон”, яке пропонувало автобуси МАЗ 215069 за 183,6 млн грн, тоді як “МАЗтранссервіс” ті ж автобуси – за 182,16 млн грн (очікувана ціна становила 183,632 млн грн)

В ході аукціонів учасники не знижували спершу запропоновані ціни.

Автобус МАЗ 203 розрахований на перевезення не менше 100 пасажирів, у тому числі 28 сидячих місць, МАЗ 215 – не менше 167 пасажирів (38 сидячих).

Раніше керуюча компанія холдингу ЛАЗ – “Сіті Транспорт Груп” заявляла, що умови тендеру на поставку автобусів “прописані” під автобуси МАЗ.

Згідно з інформацією на ProZorro, аукціон на поставку Києву 60 зчленованих тролейбусів не більше ніж на 481,8 млн грн (другий лот тендеру на поставку 100 тролейбусів) не відбувся, оскільки з трьох поданих заявок були кваліфіковані тільки документи автоскладального заводу “Богдан”, тоді як пропозиції ТОВ “Укрпастех” (Київ), який пропонував львівські тролейбуси, були відхилені через невідповідність заявленим технічним характеристикам.

За першим лотом у рамках цього тендеру (40 тролейбусів довжиною не менше 11,9 м) не більше ніж за 202,39 млн грн на аукціоні братимуть участь ТОВ “Укрпастех” (тролейбуси “Електрон”) та автозавод корпорації “Богдан” (їхні цінові пропозиції поки не оприлюднені).

Як повідомлялося, в 2012 році в рамках оновлення міського транспорту Київ домовився про поставки великих партій автобусів і тролейбусів за кошти ЄБРР – корпорація “Богдан” мала поставити 202 тролейбуси, Мінський автозавод – 185 автобусів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua