В Україні змінять перелік платних соціальних послуг


В Україні змінять перелік платних соціальних послуг

Кабінет міністрів України на засіданні 8 вересня має намір створити Раду з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також планує змінити перелік платних соціальних послуг.

Згідно з порядком засідання, розміщеному на сайті уряду в середу, дані питання представлять міністр фінансів Олександр Данилюк і міністр соціальної політики Андрій Рева відповідно.

Крім цього, український уряд має намір схвалити проект угоди з Албанією про взаємне скасування візових вимог. Також в плани Кабміну входить схвалення угоди про співпрацю в сфері сільського господарства з урядом Туркменістану і угоду з урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довгострокових віз.

Уряд планує створити міжвідомчу робочу групу з питань науково обґрунтованого оцінювання демографічного розвитку України.

Крім цього, Кабмін має намір розглянути питання фінансування в 2016 році Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013-2017 рр.

Планується також внести зміни до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Кабмін має намір затвердити склад представників сторони органів виконавчої влади у Національній тристоронній соціально-економічній раді, прийняти рішення про призначення Дмитра Чеберкуса представником уряду України в секретаріаті Договору про Антарктику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua