ЄК запропонувала єдину для ЄС систему сертифікації обладнання контролю безпеки в аеропортах


ЄК запропонувала єдину для ЄС систему сертифікації обладнання контролю безпеки в аеропортах

Єврокомісія запропонувала єдину для ЄС систему сертифікації обладнання контролю та перевірки, що застосовується в аеропортах з метою безпеки.

“Завдяки сертифікату ЄС, – йдеться в поширеному в середу комюніке, – обладнання безпеки, допущене до експлуатації в одній державі-члені союзу, може застосовуватися в інших. Створення європейської системи взаємного визнання обладнання безпеки допоможе зменшити фрагментацію ринку, підвищити конкурентоспроможність європейської галузі виробництва засобів безпеки, збільшити зайнятість в ній і в підсумку зміцнити авіаційну безпеку в усій Європі”.

“Сьогоднішня пропозиція дозволить спростити і привести до одноманітності правила сертифікації обладнання безпеки аеропортів і забезпечити однаково високі стандарти контролю і перевірки у всіх аеропортах ЄС”, – заявив в зв’язку з цим комісар ЄС з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріс Аврамопулос.

Виробництво обладнання безпеки, використовуваного для огляду пасажирів, ручної поклажі та вантажу в аеропортах, являє собою важливий ринок з річним оборотом близько 14 млрд євро, в тому числі 4,2 млрд євро – в країнах ЄС. Однак всередині ЄС цей ринок фрагментований через відмінності національних процедур сертифікації.

Чинне законодавство ЄС не передбачає юридично зобов’язуючої системи сертифікації, яка б гарантувала дотримання необхідних стандартів такого обладнання у всіх аеропортах ЄС. Обладнання, сертифіковане в одній країні ЄС, не може бути продане і встановлене в інших. Нова система встановить єдині методи тестування і видачі сертифікатів відповідності, які матимуть силу в усіх країнах ЄС за принципом взаємного визнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua