Мінфін повідомив, коли будуть передані до Кабміну зміни до Податкового кодексу


Мінфін повідомив, коли будуть передані до Кабміну зміни до Податкового кодексу

Міністерство фінансів України має намір подати на затвердження до Кабінету міністрів фінальну версію змін до Податкового кодексу до кінця вересня, повідомляється на сторінці міністерства в соцмережі Facebоok.

 Як наголошується в повідомленні, в даний час міністр фінансів Олександр Данилюк представляє робочу версію змін у податковому комітеті Верховної Ради України, і презентація документа незабаром буде оприлюднена на офіційному сайті Мінфіну.

Також повідомляється, що документ розроблений робочою групою за участю голови профільного парламентського комітету Ніни Южаніної та інших членів комітету, а також представників бізнесу, громадських експертів, Мінфіну та Державної фіскальної служби.

Як повідомлялося проведення податкової реформи є одним із пріоритетів роботи уряду, а також є частиною зобов’язань нашої країни перед ключовими кредиторами, включаючи Міжнародний валютний фонд.

 Мінфін в рамках підготовки реформи представив на обговорення громадськості свої пропозиції щодо змін Податкового кодексу, які включають зміну податкових ставок, а також передачу функцій управління базами даними безпосередньо в Мінфін і скорочення функцій Державної фіскальної служби як органу, який курирує роботу податкової і митної служби – переважно до сервісної складової.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав провести в Україні глибоку податкову реформу і потім накласти мораторій на будь-які зміни в податковій системі і податковому законодавстві терміном на 3-5 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua