НБУ проводитиме валютні інтервенції для стримування курсу гривні


НБУ проводитиме валютні інтервенції для стримування курсу гривні

Національний банк має намір продовжувати проводити валютні інтервенції для стримування волатильності курсу гривні на міжбанківському валютному ринку.

Про це йдеться в коментарі НБУ.

“Національний банк має намір і надалі проводити за необхідності валютні інтервенції, щоб стримувати волатильність курсу”, – йдеться в ньому.

Регулятор відзначає, що волатильність курсу обумовлена тимчасовими факторами і не чинить істотного впливу на рівень інфляції.

“У серпні ми відновили продаж валюти на міжбанківському валютному ринку з урахуванням посилення сезонних коливань обмінного курсу протягом останніх тижнів і неспроможності ринку самостійно послабити їх через низьку глибину. З 31 серпня проведено 4 аукціони, під час яких ми задовольнили заявки на 140 млн доларів”, – повідомляє НБУ.

Національний банк відзначає, що має всі можливості для подальшого згладжування коливань завдяки нарощуванню міжнародних резервів протягом останніх п’яти місяців до рівня 14,1 млрд доларів.

Як повідомлялося, у вересні НБУ продав 110 млн доларів на аукціонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua