ВРУ повинна прийняти 10 законопроектів щодо децентралізації, - Зубко


ВРУ повинна прийняти 10 законопроектів щодо децентралізації, - Зубко

Законопроекти мають закрити низку питань. Найближчим часом Верховна Рада повинна прийняти ще 10 законопроектів щодо децентралізації. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“Ми вимагаємо сьогодні такої агресивної позиції від депутатського корпусу саме в напрямку, я сказав би, 10 кроків назустріч українцям з питання проведення реформи децентралізації – а це 10 ключових законопроектів”, – заявив Зубко.

За його словами, відповідні законопроекти повинні закрити питання фінансового забезпечення громад, які сьогодні вже працюють, передачі їм розпоряджень земельними ресурсами, а також надання можливості приєднання нових громад до вже існуючих.

“Ще один напрямок – це історично дати можливість об’єднатися тим громадам, які сьогодні за рахунок радянської методики опинилися в різних районах… Один з основних напрямків, які ми очікуємо, що ми можемо закрити, – це посилити органи управління”, – додав Зубко.

Нагадаємо, раніше Зубко заявив, що законопроект про префекта вже розроблений і буде внесений до парламенту після прийняття відповідних змін до Конституції України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua