У Данилюка хочуть скасувати безкоштовне навчання на магістратурі


У Данилюка хочуть скасувати безкоштовне навчання на магістратурі

Міністерство фінансів пропонує не тільки змінити підхід до виплати стипендій, а й скасувати бюджетне навчання на магістратурі.

Про це йдеться в рекомендаціях відомства Міністерству освіти і науки за розподілом витрат і надання кредитів із загального фонду проекту держбюджету на 2017 рік.

“З метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних та юросіб), при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік зменшено видатки за загальним фондом Мінкультури в обсязі 1 785,5 тис. гривень, Міносвіти – 159 687,6 тис. гривень, Мінфіну – 1 699,5 тис.гривень”, – йдеться в ньому.

Мінфін також рекомендує скоротити витрати на стипендії відповідно до основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік з метою підвищення адресності надання фінансової допомоги учням і студентам, враховуючи матеріальний стан при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік.

“Враховані витрати на забезпечення стипендіями тільки учнів і студентів з числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів 1-3 груп, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону Про державну соцдопомогу малозабезпеченим сім’ям, аспірантам і докторантам”, – наголошується в рекомендаціях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua