Кабмін принципово схвалив зниження стартової ціни ОПЗ, доручив ФДМУ переконати "Народний фронт"


Кабмін принципово схвалив зниження стартової ціни ОПЗ, доручив ФДМУ переконати "Народний фронт"

Уряд України завдяки підтримці прем’єра Володимира Гройсмана схвалив запропоновані Фондом держмайна зміни в методиці оцінки об’єктів, що приватизуються, які дозволять знизити стартову ціну Одеського припортового заводу (ОПЗ).

“Вважаю, ми повинні дати можливість ФДМ виставити за такою стартовою ціною, яка дозволить залучити якомога більше осіб. А далі як уряд будемо затверджувати”, – сказав прем’єр на засіданні в середу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просив відкласти прийняття рішення, бо у членів фракції “Народний фронт” є сумніви. “У нас коаліційний уряд”, – нагадав голова МВС,

Водночас В.Гройсман наполіг на прийнятті позитивного рішення, але доручив ФДМ провести публічну дискусію з фракціями і обгрунтувати нову початкову ціну.

Як повідомлялося, ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько $527 млн), а з урахуванням боргу – понад $700 млн, однак він завершився безрезультатно в зв’язку з відсутністю заявок.

Голова ФДМ І.Білоус потім заявив, що стартова ціна ОПЗ на новому приватизаційному конкурсі може бути знижена наполовину, що, на його думку, дозволить залучити до аукціону ще мінімум трьох нових учасників.

І.Білоус зазначив, що оцінює ринкову вартість ОПЗ в $400-450 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua