У Мінекономіки пропонують відновити ліцензії на виробництво зброї


У Мінекономіки пропонують відновити ліцензії на виробництво зброї

Міністерство економрозвитку пропонує відновити ліцензії на розробку, виробництво, реалізацію, ремонт, модернізацію та утилізацію зброї військового призначення.

Проект закону про внесення змін до Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” опублікований на сайті відомства від 30 серпня 2016 року.

“Проект Закону розроблений з метою запобігання ризикам неконтрольованого виготовлення зброї, а також недопущення її потрапляння до незаконних військових формувань”, – наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Законопроект вимагає узгодження з Міноборони, Мінфіном, Службою безпеки, Антимонопольним комітетом, Державною регуляторною службою, а також проведення правової експертизи Мін’юстом.

У пояснювальній записці також повідомляється, що законопроект про відновлення ліцензування на виробництво зброї розроблений на виконання доручення Кабміну від 10 серпня 2016 і рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 травня 2016 року.

Нагадаємо, з 28 червня 2015 року ліцензії на виробництво, реалізацію, ремонт, модернізацію та утилізацію озброєнь, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї були скасовані. При цьому, відповідно до закону, виробництво вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї, виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та подразнювальної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж ліцензуванню підлягали.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua