На дороги повертають радари: поліція не встигає запустити систему відеофіксації порушень


На дороги повертають радари: поліція не встигає запустити систему відеофіксації порушень

Національна поліція не встигає восени запустити по всій Україні систему відеофіксації порушень правил дорожнього руху, в результаті чого на дороги країни повернуться радари, що залишилися в спадок від ДАІ .

“На вересень-жовтень планується завершити пілотний проект по Києву і за участю Одеси, щоб відпрацювати саму систему отримання і обробки інформації, визначитися, як діяти далі. Анонсувалося, що до кінця року ми повинні вийти на працюючу систему. А питання: встигаємо чи не встигаємо – ставити не потрібно, наспіх робити не можна”, – заявив заступник начальника управління безпеки дорожнього руху Нацполіціі Василь Брянцев.

Водночас експерти продовжують скептично дивитися на обіцянки силовиків запустити автофіксацію порушень правил дорожнього руху цієї осені. За їхніми прогнозами, в кращому разі система запрацює в наступному році.

“За станом справ автофіксація нам в цьому році точно не світить – постанову Кабміном не прийнято досі. І ще один важливий момент: у держави немає грошей на закупівлю обладнання під автоматичну фотофіксацію, вона розраховує на інвесторів … В кращому разі автоматична фотофіксація запрацює тільки у вересні 2017 року», – припустив автоюрист Володимир Караваєв.

Як повідомлялося, 4 липня в Києві і Одесі запустили пілотний проект системи автоматичної фіксації порушень ПДР. За шість годин тестового режиму на 3 камерах зафіксували порушень на суму штрафів близько 3 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua