Наглядову раду Експрес-Банку очолив головний радник голови правління "Укрнафти"


Наглядову раду Експрес-Банку очолив головний радник голови правління "Укрнафти"

Наглядова рада Експрес-Банку (Київ) 16 серпня достроково припинила повноваження голови наглядової ради Артура Абдінова, призначивши на його місце Богдана Гдичинського, повідомляється в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як наголошується в повідомленні, Б.Гдичинський з лютого 2016 року перебував на посаді головного радника голови правління ПАТ “Укрнафта”, до цього з квітня 2014 року – заміщав главу правління із зовнішньоекономічних питань, а раніше працював радником глави Вищої ради юстиції, керівником служби міністра Міністерства юстиції.

А.Абдінов очолював наглядову раду з квітня 2015 року, володіє 0,1956% статутного капіталу.

Експрес-банк заснований в 1994 році. Станом на 23 березня 2016 року його найбільшим акціонером була Р.Дворецька, яка опосередковано володіє 80,0302% акцій банку, а також Міністерство інфраструктури опосередковано через держпідприємства володіє 18,336% банку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року за розміром загальних активів (1,256 млрд грн) Експрес-Банк займав 53-е місце серед 109 чинного в країні банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua