394
Фонд держмайна обіцяє відновлення роботи ОПЗ
— Фондовий ринок
ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) відновить свою роботу найближчим часом, – сказано в повідомленні Фонду державного майна України (ФДМ).
Як повідомили у відомстві, напередодні в Фонді пройшло два засідання наглядової ради ОПЗ, на якому було прийнято низку рішень, що дозволяють швидше відновити виробництво.
За даними ФДМ, зокрема, наглядову раду погодив укладення заводом договору з НАК «Нафтогаз України» на поставку протягом серпня 45 млн кубометрів природного газу.
Також наглядова рада призначить проведення позачергових зборів акціонерів ОПЗ на 15 вересня.
Напередодні стало відомо, що ОПЗ зупинив виробництво, щоб уникнути аварійної ситуації, яка могла статися через різке зниження тиску при подачі на завод газу.
Як повідомлялося, 18 липня (після того, як стало відомо про скасування аукціону з приватизації ОПЗ) прес-служба «Укртрансгазу» повідомила, що оператор ГТС почав процедуру відключення від газопостачання ОПЗ у зв’язку з порушенням ним умов договору на транспортування газу в частині оплати авансу за послуги транспортування за липень, а також перевищенням номінованого обсягу споживання.
За матеріалами: Hubs
Поділитися новиною
Також за темою
Morgan Stanley підвищив ціну акцій Apple після успіху iPhone 17
Зникли з продажу всі офіційні iPhone 17: чому так
Citibank закриває більшість рахунків у росії
НКЦПФР оновлює правила обліку часток у ТОВ і ТДВ
Вартість OpenAI сягнула $500 млрд після масштабного продажу акцій
Фінансовим компаніям спростили доступ до еквайрингу та переказу коштів