Частка тіньового ринку тютюну з 2012 року знизилася майже в 4 рази


Частка тіньового ринку тютюну з 2012 року знизилася майже в 4 рази

За 2012-2015 рр. частка контрафакту та контрабанди на ринку тютюнових виробів знизилася майже в 4 рази (до 1,7 % загального обсягу споживання в 2015 році за даними TNS Ukraine).

Про це в інтерв’ю Retail Community розповів директор, член ради директорів дистрибуційної компанії TEDIS Ukraine Іван Бей. За його прогнозами, у найближчі роки динаміка скорочення нелегального сегменту закріпиться.

«Ринок тютюну в останні роки називають одним з найбільш ефективних резервів наповнення держбюджету. І ми впевнені, що збирання податків з ринку в найближчі два роки буде зростати. За 2015 рік операторами тютюнової індустрії було сплачено близько 22 млрд грн – це тільки акцизний збір. За даними ДФС, 5%-й роздрібний податок за 2015 рік згенерував 1,6 млрд бюджетних надходжень, 765 млн грн з цієї суми компанія перерахувала TEDIS Ukraine. А при грамотному адмініструванні податків з роздрібних продажів підакцизних товарів, додаткові надходження до бюджету можуть скласти більше 1 млрд гривень», – говорить Бей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua