Молоко продовжує дорожчати (інфографіка)


Молоко продовжує дорожчати (інфографіка)

Уже сьогодні сировини для накопичення запасів вистачає не всім, тому в другій половині липня можна було спостерігати точкове зростання як закупівельних, так і спотових цін на молоко, повідомляє “Інфагро”.

Найбільш істотно зросли ціни на молоко від населення (в середньому на 10-20 копійок), в кінці липня таку сировину оцінювалося близько 2,80-3,00 грн / кг (виключення – окремі райони в Хмельницькій області і біля неї, де ціна становить близько 4 грн/кг).

Середньозважена вартість молока від фермерських господарств практично не змінювалася. Закупівельна ціна сировини середніх і великих сільгосппідприємств перебувала в кінці липня на рівні 5,40-6,00 грн / кг.

Вторинний ринок також поступово зростає. Спотова молоко зараз продається на рівні фермерського сировини. А ось операцій по вершкам зараз практично немає – переробники вважають за краще перенаправляти товар на виробництво вершкового масла.

З першого серпня цінники на сировину також збільшені, переробники знехотя переглянули протоколи для найбільш активних сільгосппідприємств та агрохолдингів. Також зросла у вартості молоко від населення. В середньому сировинний ринок з початку місяця збільшився в ціні на 10-15 копійок.

З упевненістю можна сказати, що це не єдиний перегляд закупівельних цін в серпні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua