Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи


Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

В українців, які бажають отримати в борг досить велику суму, не так багато варіантів дій. Незалежно від доходу, отримуваного потенційним позичальником, йому доведеться запропонувати заставу, має досить високу ліквідність – то, що може бути реалізовано кредитором у разі неповернення отриманих грошей. Найпоширеніший варіант застави – нерухомість. Саме житло залишається найдорожчим майном наших громадян, яке може бути відносно швидко продано. Однак навіть заставу нерухомості не гарантує швидкого отримання позики, а умови, пропоновані різними структурами, розрізняються дуже сильно.

Основні умови:

Дивитися детальні умови на кредит під заставу нерухомості

Де отримати кредит під заставу нерухомості

Існує три варіанти: фінансові установи, що видають «швидкі гроші», банки, приватні кредитори.

1. Цей варіант можна розглядати тільки в разі крайньої необхідності. Найвища процентна ставка, налічується щодня, при низькій оцінці нерухомості, пропонованої в заставу, роблять подібну схему неприйнятною для людей, серйозно підходять до власних витрат.

2. Звернення в банк – самий звичний спосіб отримання грошей під заставу в Україні. Однак всі без винятку банківські організації висувають жорсткі вимоги до позичальників, в число яких входить обов’язкова працевлаштованість і підтверджений документально високий рівень доходів.

Крім того, процедура розгляду заявки (особливо якщо сума кредиту висока) і умови видачі можуть влаштувати не кожну:

 • тривалий час розгляду;
 • вимоги надання великого пакета документів;
 • низька (не вище певного відсотка) оцінка заставного майна;
 • обмежені суми кредитів;
 • неможливість обговорити умови договору.

До того ж, у кожного банку свої умови і свої відсотки за користування грошима, а умови, що описуються на сайті, не завжди збігаються з реальними пропозиціями. Тому пошук варіанту, який влаштовує власника нерухомості, що передається в заставу, займає дуже багато часу.

3. Отримання грошей у приватних кредиторів під заставу житла позбавлене цих недоліків. Відсутня бюрократична процедура, рішення по видачі грошей приймається в найкоротший термін, не потрібно підтвердження доходів, довідок з роботи або місця проживання, видана сума не обмежена суворими правилами, а оцінка застави і відсотки, одержувані за використання грошей, можуть обумовлюватися.

Крім того, з приватним кредитором можна обговорити нюанси угоди, наприклад, про те, що тіло кредиту буде повернуто після закінчення дії договору, а до цього виплачуються тільки кошти за користування грошима. Але слід враховувати, що такі зручності оплачуються великими, ніж у банків, відсотками. До того ж, як і з банками, умови конкретних кредиторів можуть значно відрізнятися.

Банківський брокер – допомога в пошуку кращих кредитів

Кредит під заставу нерухомості завжди пов’язаний з великими сумами і найменші зміни в умовах договору, процентних ставках і інших нюансах призводять до таких же великих втрат. Теоретично людина, що бажає скористатися такою послугою, повинен вивчити всі наявні на ринку пропозиції, вивчити законодавчу базу, порівняти рекламні пропозиції з дійсністю.

У реальності це неможливо – розміри кредитного рику занадто великі, в законодавство постійно вносяться зміни, а процедура укладення договору має безліч підводних каменів, незрозумілих непрофесіоналові.

Тому найекономніший, доступний і простий варіант дій людини, яка хоче знайти кращі умови кредитування – звернення до кредитного брокера. Це фахівець, професія якого і полягає в пошуку кредиторів, що пропонують умови, що влаштовують конкретного клієнта. Брокеру не потрібно вивчати стан ринку – він його і так знає, законодавчі зміни не стають для нього несподіванкою, йому відомо реальний стан справ.

Звернення до кредитного брокера гарантує економію коштів і часу, дозволяє в найкоротший термін знайти умови, що влаштовують позичальника і не вимагає витрат, що не окуплять себе. Клієнтам брокера не доводиться вносити гроші заздалегідь – його послуги оплачуються тільки після того, як клієнт отримає гроші. Це гарантує і швидкість, і ефективність його роботи.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Кредитний Супермаркет
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua