В Україні знизяться ціни на гречку - Кабмін


В Україні знизяться ціни на гречку - Кабмін

В Україні знизяться ціни на гречку. Такий прогноз опублікувало Міністерство аграрної політики і продовольства.

“У 2016/17 маркетинговому році очікується збільшення пропозиції гречки на внутрішньому ринку, що може призвести до зниження її ціни”, – відзначили в прес-службі відомства.

Валовий збір гречки очікується на рівні 174,2 тис. тонн, що на 36% більше, ніж в минулому році. А за попередніми оцінками в 2016/17 маркетинговому році на ринку може бути спожито близько 150-160 тис. тонн зерна гречки.

“Крім того, активізовано роботу “Аграрного фонду” з метою формування запасів гречки врожаю 2016 року. В даний час в “Аграрний фонд” в наявності є 283 тонн гречки. За форвардними угодами суспільством вже законтрактовано 3,6 тис. тонн зерна гречки врожаю 2016 року. В цілому “Аграрний фонд” планує законтрактувати 10 тис. тонн гречки нового врожаю”, – відзначили в міністерстві.

При цьому Антимонопольний комітет України (АМКУ) продовжує розслідування на ринку гречаної крупи. Зараз повна інформація від учасників ринку відсутня, а фактичні ціни реалізації фасованої гречки в окремих випадках в травні-червня 2016 року склали 50 грн / кг.

“Комітет вважає за доцільне відстежити весь ланцюжок постачання товару на полиці торгових мереж. Вже визначено 25 найбільших постачальників гречки в всеукраїнських торгових мереж, які опитуються щодо обґрунтованості підвищення цін на кінцеву продукцію”, – уточнили в відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua