Економіка Мексики впала вперше за три роки


Економіка Мексики впала вперше за три роки

Мексиканська економіка продемонструвала перше квартальне зниження за останні 3 роки на тлі помітного падіння промислового виробництва.

Про це свідчать дані Національного інституту статистики й географії Мексики (Instituto Nacional de Estadіstica y Geograіa, INEGI).

Згідно з даними, ВВП Мексики в другому кварталі 2016 року скоротився на 0,3%.

Економісти, раніше опитані агентством “Рейтер”, очікували, що зниження складе 0,2%. До цього спад в мексиканській економіці фіксували в другому кварталі 2013 року.

Основним негативним фактором став спад в 1,7%, зафіксований у виробничому секторі Мексики в період з квітня до червня цього року. Це найгірша квартальна динаміка для мексиканської промисловості з першого кварталу 2009 року.

Багато експертів останні кілька років неодноразово заявляли про те, що Мексика є одним з найкращих об’єктів для інвестицій серед ринків, що розвиваються.

Однак зараз склався цілий комплекс факторів, які посилюють невизначеність щодо подальших перспектив і стримують оптимізм інвесторів стосовно другої за масштабом економіки в Латинській Америці.

Серед них учасники ринків, зокрема, виділяють збереження глобальної невизначеності на фондових ринках, низькі нафтові ціни, продовження підвищення ставок ФРС, можливість перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua