Українська "дочка" російського ВЭБу знизила збиток в 2,5 раза


Українська "дочка" російського ВЭБу знизила збиток в 2,5 раза

Один з найбільших в Україні банків за обсягом активів – “Промінвестбанк”, що належить російському державному “Внешэкономбанку”, в першому півріччі 2016 року отримав 2,047 млрд гривень збитку, що в 2,5 раза менше збитку за аналогічний період минулого року.

Як повідомлено у звітності, з початку року його активи скоротилися на 15,6% – до 35,144 млрд гривень, зобов’язання – в 2 рази, до 28,804 млрд гривень, а власний капітал на кінець півріччя досяг позитивного значення на рівні 6,340 млрд гривень після від’ємного значення в розмірі 12,269 млрд гривень на початок року.

Раніше банк повідомляв, що за підсумками 2015 року одержав 20,274 млрд гривень збитку, що перевищує збиток за підсумками 2014 року в 3,4 раза.

“Промінвестбанк” є одним з найбільших українських банків за обсягом активів. 99,4% акцій банку перебуває у власності російської державної корпорації “Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (“Внешэкономбанк”).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua