WOG спростувала інформацію про продаж понад 30 заправок за борги


WOG спростувала інформацію про продаж понад 30 заправок за борги

Інформація про продаж Фондом гарантування вкладів фізичних осіб 32 автозаправок WOG не відповідає дійсності.

Про це йдеться в заяві прес-служби компанії WOG.

У прес-службі зазначили, що в засобах масової інформації з’явилися неправдиві повідомлення про виставлення на продаж 32 АЗК WOG, придбання та/або будівництво яких було прокредитовано банком “Форум”.

“З цього приводу повідомляємо: банк “Форум”, який на сьогодні є банкрутом і щодо якого відбувається процедура ліквідації, в минулому видав кредит на придбання та/або будівництво 32 АЗК WOG. Враховуючи той факт, що банк “Форум” перебуває в стані ліквідації, право отримувати платежі за кредитними договорами та іншими активами банку переходять до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. За процедурою цей Фонд виставляє на продаж право отримувати платежі за кредитами, виданими банком, який ліквідовується”, – йдеться в повідомленні.

Також у компанії повідомили, що на даний момент кредитний портфель WOG у банку “Форум” є системно структурованим з чітким графіком погашення майже до 2020 року.

“Враховуючи вищевикладене, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виставляв на продаж 32 АЗК WOG. Ці АЗК були, є, і ми впевнені, будуть власністю компанії WOG. Водночас, Фонд виставив на продаж право стягнення кредиторської заборгованості за кредитом, що є стандартною діловою практикою в подібних випадках”, – підкреслили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua