Ринок e-commerce в 2016 р. покаже зростання у гривні близько 35% (прогноз)


Ринок e-commerce в 2016 р. покаже зростання у гривні близько 35% (прогноз)

Ринок електронної комерції України за підсумками 2016 року зросте на 35% в гривневому еквіваленті і на 10-15% в доларовому, йдеться в прогнозі Української асоціації директ-маркетингу (УАДМ).

“Ринок e-commerce в 2016 р. покаже зростання у гривні близько 35%. Вперше з початку падіння гривні очікується зростання і в доларовому вираженні, воно не буде настільки стрімким і складе приблизно 10-15%”, – повідомили в УАДМ.

За оцінками асоціації, найбільш оптимістичні прогнози будують представники сегмента fashion.

“За результатами першого півріччя 2016 року, зростання сегмента може перевищити 40%, що дасть шанси основним гравцям повернутися до показників 2013 року в доларовому вираженні.

Гравці сегмента електроніки і побутової техніки не настільки оптимістичні в прогнозах і розраховують на зростання гривні до 10%”, – зазначає асоціація.

За оцінкою УАДМ загальний обсяг ринку e-commerce в Україні за підсумками 2015 року склав $1,1 млрд (продажі нових товарів B2C). Ринок електронної комерції зріс у гривні на 32%, в доларах — впав на 31% у порівнянні з $1,6 млрд у 2014 році.

Асоціація також повідомляє, що за результатами оцінювання дослідницької компанії Factum Group, в 2015 році частка інтернет-користувачів склала 58% населення країни. 17% інтернет-користувачів, а це близько 3,7 млн людей, робили покупки в інтернет-магазинах. Також в минулому році споживачі стали активніше купувати через мобільні пристрої. 26% користувачів інтернету робили покупки через планшет або смартфон.

“У 2015 збереглася і зросла кількість користувачів, які купують товари на зарубіжних сайтах. За даними MasterCard, найбільшу кількість покупок було здійснено на aliexpress.com, 47% українських покупців зробили замовлення на китайському маркетплейсі”, – йдеться в дослідженні УАДМ за підсумками 2015 року.

Factum Group Ukraine – дослідницький холдинг, що входить до міжнародної дослідницької мережі Factum Group. Його спеціалізація включає широкий спектр досліджень ринку, споживача, медіа, громадської думки, корпоративної репутації, а також консалтинг в сфері досліджень і аналізу даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua