Microsoft відкриває платформу на базі Minecraft для вивчення штучного інтелекту


Microsoft відкриває платформу на базі Minecraft для вивчення штучного інтелекту

Раніше в цьому році компанія Microsoft запустила платформу для вивчення і розвитку штучного інтелекту на базі популярної гри Minecraft. Практично необмежені можливості цієї гри дозволяють моделювати різні ситуації і дивитися, як комп’ютер буде їх розв’язувати.

До цього проект перебував у стадії закритого тестування, але тепер Microsoft оголосила про повноцінний реліз із відкритим вихідним кодом. Віднині кожен охочий може завантажити цю платформу для власного вивчення штучного інтелекту.

“Система, яка досі була доступна тільки для невеликої групи фахівців, в першу чергу має допомогти дослідникам розробити штучні інтелекти, які зможуть навчатися, спілкуватися, приймати рішення і виконувати складні завдання”, – йдеться в повідомленні Microsoft.

Microsoft відзначає, що фахівці, які взяли участь у закритому тестуванні платформи, назвали Minecraft з її нескінченними можливостями ідеальним полігоном для досліджень у сфері штучного інтелекту. Крім цього, в новій версії платформи з’явилася функція прискореного проведення експериментів, яка дозволяє заощадити час і витратити його на всілякі поліпшення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua