Lenovo: доба гнучких смартфонів настане через п'ять років


Lenovo: доба гнучких смартфонів настане через п'ять років

Компанія Lenovo вважає, що гнучкі смартфони стануть звичним явищем на комерційному ринку не раніше кінця десятиліття.

Багато розробників, зокрема Lenovo, експериментують з мобільними пристроями, що мають здатність деформуватися. Так, нещодавно Lenovo продемонструвала прототип смартфона CPlus, який можна обгорнути навколо зап’ястя і використовувати як «розумний» браслет. Секрет гаджета криється у використанні гнучкого дисплея і конструкції з кількома секціями, в яких зосереджені електронні компоненти.

Та незважаючи на створення робочих прототипів таких гаджетів, Lenovo визнає, що для їх комерціалізації знадобиться ще не один рік. «Складно визначити конкретні часові рамки. Я думаю, це продукт, який з’явиться на ринку протягом п’яти років», – повідомив один з керівників мобільного підрозділу Lenovo Аймар де Ленкесен (Aymar de Lencquesaing).

Складність полягає не тільки в технічній базі гнучких електронних пристроїв. Річ у тім, що споживачі спочатку, швидше за все, поставляться насторожено до нових і незвичайних форм-факторів. До того ж важливим є питання ціни. Отож, по-справжньому масовими такі гаджети стануть, імовірно, тільки в наступному десятилітті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua