У Нацбанку розповіли про пріоритети роботи на 2016-2017 рр.


У Нацбанку розповіли про пріоритети роботи на 2016-2017 рр.

Національний банк України (НБУ) відніс до пріоритетних завдань реформування на 2016-2017 рр., зокрема, інфляційне таргетування, валютну лібералізацію, консолідацію банків, відновлення кредитування і вирішення питання проблемних кредитів, повідомляється на веб-сайті Нацбанку.

“Реформа фінансового сектора є найбільш успішною, масштабною і широкоплановою в Україні… Створюємо надійний фундамент на шляху до стабільної і гнучкої фінансової системи”, – цитується в повідомленні заступник глави НБУ Владислав Рашкован.

До пріоритетних завдань реформування на поточний і наступний рік також віднесено: новий нагляд, безготівкову економіку, платіжну систему “ПРОСТІР”, корпоративне управління, поділ регуляторних обов’язків, реалізацію стратегії державних банків.

“Нацбанк разом з банківською системою і економікою України пройшли ідеальний шторм в 2014-2015 рр., однак вжиті заходи щодо стабілізації макроекономічної ситуації допомогли подолати кризові тенденції та розпочати перезавантаження банківського і фінансового секторів загалом”, – вважають в НБУ.

В. Рашкован також зазначив, що подальша успішна реалізації комплексної програми розвитку фінансового сектора України до 2020 року вимагає, серед іншого, підтримки Верховної Ради: в парламенті досі перебуває понад 20 фінансових законопроектів.

Як повідомлялося, з 2014 року зусилля Нацбанку спрямовано на три основні сфери: внутрішню трансформацію центрального банку, реформу банківського сектора, розвиток фінансового сектора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua