МВФ назвав найбільш небезпечний для світової фінсистеми банк


МВФ назвав найбільш небезпечний для світової фінсистеми банк

Deutsche Bank AG є найбільшою загрозою серед світових фінансових інститутів як потенційне джерело шоків для фінансової системи, вважають експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ).

“Серед глобальних системно значимих банків Deutsche Bank є найбільш важливим джерелом системних ризиків, – наголошується в доповіді МВФ щодо фінансового сектора. – За ним слідують HSBC і Credit Suisse”.

Експерти фонду також підкреслюють серйозні ризики, які несе в собі потенційна криза банківської системи Німеччини, Франції, Великобританії або США для зарубіжних фінінституцій.

За їхніми словами, в разі банківської кризи саме в цих країнах банківські системи інших держав світу понесуть найбільші втрати.

Важливість Deutsche Bank для фінсистеми ФРН підкреслює необхідність поліпшення ризик-менеджменту, посилення нагляду, а також відстеження залежності банку від транскордонних операцій, йдеться в доповіді.

Крім цього, німецьким регуляторам необхідно перевірити, наскільки реальними є чинні в країні правила подолання кризи проблемними фінансовими інститутами, відзначають в МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua