944
Україна допоможе докапіталізувати Всесвітній банк
— Казна та Політика
Україна візьме участь в докапіталізації Світового банку в рамках виконання резолюції керівників банку № 613 «Загальне збільшення капіталу 2010».
Про це повідомляє Forbes із посиланням на “Капітал” і відповідне розпорядження № 445 уряду (яке опубліковано на сайті Кабміну).
Згідно з пояснювальною запискою до документа, Україні буде виділено 2 933 додаткові акції акціонерного капіталу Міжнародного банку реконструкції і розвитку (група Світового банку).
Також для оформлення відповідного рішення буде створено спеціальний документ – Інструмент підписки, який завізує міністр фінансів України Олександр Данилюк.
Нагадаємо, Україна є членом Світового банку з 1992 року. Банк реалізує в нашій країні проекти розвитку корпоративного сектора в різних сферах, включаючи дорожне господарство, інфраструктуру, агровиробництво і енергетику, а також державного управління.
За матеріалами: Forbes.ua
Поділитися новиною
Також за темою
«Зроблено в Україні»: посилено вимоги до публічних закупівель (основні зміни)
Які компанії сплатили найбільше «податку на Google»: дані ДПС
Надходження військового збору зросли в 4 рази
Інфляція в Україні сповільнюється: як змінилися ціни
Надходження від єдиного внеску зросли майже на 22%
Військовим після полону щомісяця виплачуватимуть 50 тис. грн: президент підписав закон