ФГВФО продовжив термін пошуку інвестора для неплатоспроможного Фідобанку


ФГВФО продовжив термін пошуку інвестора для неплатоспроможного Фідобанку

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продовжила термін подання конкурсних пропозицій від приймальних банків щодо виведення з ринку неплатоспроможного Фідобанку (Київ) до 5 липня 2016 року.

Як повідомляється на веб-сайті Фонду, термін сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій продовжено до 5 липня. Конкурсні пропозиції будуть розглядати до 11 липня.

Раніше повідомлялося, що Фонд 9 червня продовжив термін подання заяв від приймальних банків, охочих приєднатися до конкурсу на участь у виведенні з ринку Фідобанку, до 24 червня 2016 року.

Термін продовжено з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників конкурсу.

Тимчасова адміністрація була введена в цей неплатоспроможний банк на один місяць з 20 травня до 19 червня 2016 року.

У січні 2016 року власник і голова правління Фідобанку Олександр Адаріч збільшив регулятивний капітал установи на 90 млн грн на умовах субординованого боргу, при цьому виступив як інвестор – фізична особа.

У березні поточного року О. Адарич, який є також акціонером Євробанку (Київ), заявив про намір консолідувати свої банківські активи, об’єднавши обидва банки, а також залучити іноземного інвестора.

Фідобанк (раніше – СЕБ Банк, банк “Ажіо”) створено в 1991 році, Євробанк – у 2005 році.

Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 жовтня 2015 року Фідобанк посідав 22-е місце (7,616 млрд грн), Євробанк – 57-е місце (1,634 млрд грн) серед 123 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФІДОБАНК ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua