"Аграрний фонд" виплатив державі майже 116 млн грн дивідендів


"Аграрний фонд" виплатив державі майже 116 млн грн дивідендів

ПАТ “Аграрний фонд” сплатив державі дивіденди в розмірі 115,977 млн ​​грн за результатами діяльності підприємства в 2015 році.

Згідно з повідомленням на сайті компанії, сума дивідендів у розмірі 115,977 млн ​​грн була нарахована відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 4 квітня 2016 р. № 139, згідно з яким суспільство має спрямувати 75% від отриманого чистого прибутку 2015 року на виплату дивідендів державі.

Чистий прибуток ПАТ “Аграрний фонд” у 2015 році склав 154,636 млн грн.

Крім того, в 2015 році ПАТ “Аграрний фонд” здійснило відрахування 643 млн грн в резерв сумнівних боргів для відшкодування збитків у результаті неповернення коштів, розміщених в 2014 році на депозитних рахунках в ПАТ “Брокбізнесбанк”.

ПАТ “Аграрний фонд” створено навесні 2013 року постановою уряду. Його статутний капітал складає 5 млрд грн.

Попереднє керівництво Аграрного фонду, очолюване Олександром Кірюком, розмістило на рахунках Брокбізнесбанку понад 2 млрд грн, в Радикал банку – 300 млн грн. Однак через банкрутство цих фінансових установ гроші підприємству не повернуто.

Ініціатором перетворення Аграрного фонду в ПАТ виступив Мінагропрод, мотивуючи це можливістю фонду залучати небюджетні кошти і здійснювати інвестиційні проекти в аграрному секторі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua