Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні


Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні

Американська S&W Seed Company (штат Каліфорнія) підписала ліцензійну угоду на виробництво і збут двох сортів соняшнику для України, Росії, Білорусі, Грузії та Казахстану з насінницької компанією зі значним розподілом по всьому регіону.

Згідно з повідомленням компанії, ліцензіат почав промислове виробництво насіння в Україні, гібриди соняшнику будуть виведені на ринок до виробничого сезону 2017 року.

Угода є першою комерційною діяльністю після недавнього придбання S&W австралійської компанії SV Genetics, яка займається селекцією насіння соняшнику і сорго з наступним ліцензуванням на світових ринках.

Глобальна сільськогосподарська компанія S&W Seed Company заснована в 1980 році, постачає на ринки широкий спектр кормових і спеціальних продуктів рослинництва.

Компанія є світовим лідером в області виробництва насіння люцерни, постачає продукцію насінництва в більш ніж 30 країн. Компанія також є постачальником гібридів сорго і соняшнику, а також виробляє стевію – природний безкалорійний підсолоджувач.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування