Фонд гарантування вкладів призупинив видачу виписок клієнтам банку "Михайлівський"


Фонд гарантування вкладів призупинив видачу виписок клієнтам банку "Михайлівський"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб призупинив надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку і рух коштів клієнтів неплатоспроможного банку “Михайлівський”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

“З метою забезпечення належного захисту інтересів вкладників і ФГВФО уповноважена особа Фонду обмежила надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку і рух коштів за такими рахунками клієнтів Банку Михайлівський, про що видано відповідний наказ”, – сказано в ньому.

У повідомленні наголошується, що тимчасовий адміністратор вживає всіх необхідних заходів з відновлення стану автоматичної банківської системи банку, після чого, можливо, буде відновлено надання довідок, виписок про стан рахунку і рух коштів по деяких рахунках клієнтів банку.

Фонд зазначає, що про можливість отримання довідок, виписок про стан рахунку та рух коштів за такими рахунками буде оголошено окремо.

Нагадаємо, раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертав увагу позичальників банку “Михайлівський”, що банк залишається єдиним дійсним кредитором за укладеними раніше договорами.

Крім того, 19 травня кредитний комітет банку всупереч обмеженням Національного банку і без повідомлення куратора ухвалив низку рішень, які дозволили вивільнити забезпечення по кредитах пов’язаних осіб банку заставною вартістю понад 2 млрд гривень.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб наразі працює над визнанням цих операцій недійсними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua