Суд скасував 3-місячну відстрочку для Платинум Банку з ​​повернення боргу 250 млн грн компанії "МТС-Україна"


Суд скасував 3-місячну відстрочку для Платинум Банку з ​​повернення боргу 250 млн грн компанії "МТС-Україна"

Київський апеляційний суд скасував 3-місячну відстрочку для Платинум Банку (Київ) з ​​повернення боргу в розмірі 250 млн гривень оператору мобільного зв’язку компанії “МТС-Україна”.

Про це йдеться в постанові суду від 31 травня.

У грудні 2015 суд зобов’язав Платинум Банк повернути “МТС-Україна” заборгованість 250 млн гривень відповідно до депозитних угод від 2014 року (кошти розміщувалися під ставки від 21,5% до 23% річних).

Однак банк звернувся до суду з проханням відкласти повернення коштів через те, що проведення єдиного платежу для фінустанови ускладнено.

14 квітня суд, розглянувши заяву Платинум Банку про відстрочку повернення боргу на 3 місяці, задовольнив його і зобов’язав банк повернути 250 млн гривень до 14 липня.

31 травня Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу компанії “МТС-Україна” і скасував рішення Госпсуду Києва від 14 квітня, яким банку була надана відстрочка.

Нагадаємо, основним акціонером Платинум Банку є група фінансових акціонерів, зокрема фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (ЕIIC, Люксембург).

Григорій Гуртовий є керуючим директором фонду EIIC.

2015 рік банк закінчив зі збитками 523,9 млн гривень, а в І кварталі збиток склав 59,8 млн гривень.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів Платинум Банк посідав 24-е місце (7,472 млрд гривень) серед 109 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua