Знято арешт з депозиту "Укргазвидобування" 373,1 млн грн в Банку інвестицій і заощаджень


Знято арешт з депозиту "Укргазвидобування" 373,1 млн грн в Банку інвестицій і заощаджень

Суд зняв арешт з депозиту “Укргазвидобування” 373,1 млн грн в Банку інвестицій і заощаджень за заявою Brownell про відмову від свого позову через помилку.

Господарський суд Києва зняв арешт з депозитного рахунку державної компанії “Укргазвидобування” в Банку інвестицій і заощаджень в розмірі 373,1 млн грн у зв’язку з надходженням в суд 6 червня заяви британської компанії Brownell Trade (ініціювала арешт) про відмову від свого позову про стягнення з держкомпанії 16,128 млн, оскільки він був поданий помилково.

Про це йдеться в ухвалі суду від 8 червня, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

“Від Brownell Trade LP надійшли заяви про скасування заходів забезпечення та про відмову від позову. Обгрунтовуючи заяву про скасування забезпечення позову позивач вказує, що нею 6 червня подано до суду заяву про відмову від позову у зв’язку з тим, що заява була подана позивачем помилково” , – йдеться в судовому документі.

Brownell Trade пояснює помилкову подачу позову наявністю декількох контрактів з “Укргазвидобуванням” з різними термінами поставки товару, які не завжди відповідають вимогам контрактів, і як наслідок, різними термінами його оплати, що, за її твердженням, призводить до помилок при обробці поставок і оплат за товар.

Як повідомляли ЗМІ, Господарський суд Києва 27 травня заарештував депозитний рахунок державної компанії “Укргазвидобування” в Банку інвестицій і заощаджень в розмірі 373,1 млн грн, термін дії якого закінчився 31 травня, за клопотанням компанії Brownell Trade (Великобританія) про забезпечення позову.

26 травня суд розпочав провадження за позовом Brownell Trade до “Укргазвидобування” про повернення нібито помилково зарахованих у травні-червні 2015 року грошових коштів в розмірі 16,128 млн, або 405,358 млн грн за офіційним курсом НБУ на дату подачі позову.

Brownell Trade була контрагентом “Укргазвидобування” з експорту нафтопродуктів.

Прокуратура Києва в наприкінці 2015 року розслідувала нанесення збитків колишнім вищим керівництвом компанії “Укргазвидобування” при укладанні в березні-травні 2014 року контрактів з компаніями Brownell Trade LP і West Trading & Marketing Oil (Панама) на експорт 24 тис. тонн бензину за заниженою ціною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua