НБУ визначив порядок виконання банками вимоги щодо списання коштів в інвалютах і банківських металах


НБУ визначив порядок виконання банками вимоги щодо списання коштів в інвалютах і банківських металах

Національний банк визначив порядок виконання банками вимоги щодо списання коштів в іноземних валютах та банківських металах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

Відповідну постанову № 340 “Про внесення змін до положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів в іноземних валютах та банківських металах” правління Національного банку прийняло 7 червня.

Постанова визначає порядок виконання банком вимоги щодо списання коштів в інвалютах і банківських металах у безспірному порядку з кореспондентського рахунку банку-боржника.

Згідно зі змінами до закону “Про Національний банк України” регулятору надано право списувати з рахунків банків в безспірному порядку заборгованість банку-боржника перед НБУ, засновану на досконалому рефінансуванні.

У зв’язку з цим положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів доповнено новим розділом, в якій визначено порядок виконання даної вимоги.

Постанова № 340 набуває чинності з 11 червня.

Як повідомляли ЗМІ, Національний банк має намір визначити порядок списання банками коштів в інвалютах і банківських металах у безспірному порядку з коррахунку банку-боржника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua