Фонд гарантування вкладів назвав ліквідаційну масу АТ "Дельта Банк"


Фонд гарантування вкладів назвав ліквідаційну масу АТ "Дельта Банк"

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб затвердила ліквідаційну масу АТ “Дельта Банк”, оцінна вартість якої станом на 1 січня 2016 склала 29,04 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

“При цьому, балансова вартість, без урахування резервів і переоцінки, перевищила 85,55 млрд грн. Звіти про ринкову оцінку майна були складені 13 сертифікованими компаніями, суб’єктами оціночної діяльності”, – сказано в повідомленні.

У розрізі груп активів складові ліквідаційної маси виглядають так: в 11,31 млрд грн оцінені кредити, надані фізичним особам, при їх балансовій вартості більш 29,54 млрд грн.

Ще в 9,94 млрд грн оцінені кредити, надані юридичним особам (балансова вартість понад 37,83 млрд грн).

Більш 2,43 мрлд грн склали залишки в касі і на накопичувальному рахунку в НБУ, і в 2,62 млрд грн оцінений портфель цінних паперів банку (балансова вартість 5,56 млрд грн).

Основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та необоротні активи, які призначаються для продажу, при балансовій вартості 3,67 млрд грн оцінені в 2,66 млрд грн.

Ринкова ж вартість дебіторської заборгованості, включеної до складу ліквідаційної маси, склала 73,15 млн грн, при балансової – більш 6,28 млрд грн.

Крім того, в ліквідаційну масу включені кошти, розміщені в інших банках, – 1,85 млн грн ринкова вартість і 187,62 млн грн – балансова. Цінності на позабалансових рахунках, за ринковою вартістю становлять 0,08 млн грн, за балансовою – 10,86 млн грн.

Як відомо, Нацбанк 2 вересня 2015 року з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації “Дельта Банку”, який належить Миколі Лагуну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua