Nissan показала акумуляторний блок великого об'єму для електромобілів


Nissan показала акумуляторний блок великого об'єму для електромобілів

Компанія Nissan продемонструвала прототип акумуляторного блоку нового покоління, призначеного для використання в автомобілях з електричним приводом.

В кінці минулого року Nissan представила електромобіль 2016 LEAF, який, як стверджується, в порівнянні з попередником забезпечує 26-відсотковий приріст запасу ходу на одній зарядці. Домогтися цього вдалося за рахунок застосування блоку акумуляторів ємністю 30 кВт · год замість колишніх 24 кВт · год. В результаті максимальна дальність ходу зросла з 200 до 250 км.

Новий же прототип має ємністю 60 кВт · год. Установка такого блоку на автомобіль LEAF теоретично дозволить збільшити запас ходу до 500 км. Для порівняння: електричні седани Tesla Model S, згідно з технічними характеристиками, здатні подолати без підзарядки до 470 км. Рекордом ж для Model S є пробіг близько 730 км на одній зарядці: правда, такого показника вдалося досягти під час руху без різких прискорень і гальмувань за маршрутом, який був прокладений в обхід будь-яких пробок, заторів і дорожніх робіт.

Передовий акумуляторний блок Nissan в довжину і ширину ідентичний версії місткістю 30 кВт · год, але перевершує її по висоті. Завдяки застосуванню новітніх технологій час підзарядки до 80% у блоку на 60 кВт · год складає всього 30 хвилин – стільки ж, скільки у акумуляторного модуля ємністю 30 кВт · год. Про терміни виведення новинки на комерційний ринок нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua