0 800 307 555
0 800 307 555

Вкладникам банку "Хрещатик" відновлять виплати з 9 червня


Вкладникам банку "Хрещатик" відновлять виплати з 9 червня

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 9 червня відновить виплати вкладникам ліквідованого банку “Хрещатик”, повідомила прес-служба фонду.

Згідно з повідомленням, для отримання коштів вкладники банку «Хрещатик» з 9 червня по 21 липня 2016 року включно можуть звертатися в установи банків-агентів фонду: “Ощадбанк”, ПУМБ, банк “Південний” і “УкрСиббанк”.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 6 червня на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку “Хрещатик” почав ліквідацію фінансової установи.

Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в банк “Хрещатик” 5 квітня на підставі рішення Національного банку про визнання даної фінансової установи неплатоспроможною.

Фонд попередньо оцінював обсяг виплат гарантованого відшкодування вкладникам банку “Хрещатик” в 2,8 мільярда гривень.

Банк “Хрещатик” працює на ринку України з 1993 року і входить до двадцятки найбільших банків за обсягом активів. Згідно з даними про структуру власності банку, ключовими власниками фінустанови є громадянин України Андрій Іванов з часткою 37%, Київська міськдержадміністрація з часткою 25%, громадянин Австрії Микола Солдатенко з часткою 24%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Хрещатик ФГВФО
Опитування
В Контексті Finance.ua