Ще один банк в Україні може прийняти рішення про ліквідацію


Ще один банк в Україні може прийняти рішення про ліквідацію

Акціонери невеликого “Фінанс Банку”, найбільшим з яких є громадянин України Олександр Довгополюк з часткою 40% в капіталі банку, можуть прийняти рішення про ліквідацію фінустанови.

Як повідомив банк у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, 30 травня відбудуться позачергові загальні збори акціонерів, на порядку денному якого – питання ліквідації фінустанови, обрання ліквідаційної комісії та затвердження порядку ліквідації.

Раніше, 19 травня, рішення про ліквідацію ухвалили акціонери “Інвестиційно-трастового банку”, ліквідація якого почнеться з моменту отримання згоди Національного банку України на ліквідацію з ініціативи власника.

Нагадаємо, НБУ зобов’язав невеликі банки прискорити приведення мінімального капіталу у відповідність до вимог законодавства, або до рівня не менше 500 мільйонів гривень.

Зокрема, банки повинні довести статутний і регулятивний капітал до мінімального розміру 120 мільйонів гривень до 17-червня 2016 року, 200 мільйонів гривень – до 11 липня 2017 року, 300 мільйонів гривень – до 11 липня 2018 року, 400 мільйонів гривень – до 11 липня 2019 року, 450 мільйонів гривень – до 11 липня 2020 року, 500 мільйонів гривень – до 11 липня 2024 року.

За оцінками банкірів, виконання вимог НБУ може стати непідйомним завданням для ряду невеликих фінансових установ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Фінанс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua