2078
Українське вугілля зацікавило Туреччину і Китай
— Енергетика
В Туреччині та Китаї зацікавилися українським вугіллям і готові інвестувати в українські шахти.
Про це розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.
«У нашій програмі, яка презантувалася, є створення ринку вугілля. Саме ринок відрегулює, кому потрібно, звідки його брати. Нами дійсно зацікавилися турки. Крім того, нашим вугіллям зацікавилися китайці, вони готові інвестувати», – розповів міністр.
Нагадаємо, напередодні Львівська обласна державна адміністрація провела переговори з Туреччиною про можливості експортувати вугілля ДП «Львіввугілля» для потреб турецьких підприємств. Іноземна сторона також висловила зацікавленість в інвестиціях.
Раніше попередній міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявляв, що зацікавленості у закупівлі українського вугілля немає через його невідповідність екологічним стандартам, зокрема, високий відсоток вмісту золи.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
В опалювальний сезон Україна увійде з 17,6 ГВт потужності — глава Міненерго
США вважають, що ЄС може відмовитись від російського газу протягом року
В Україні запрацював найбільший комплекс систем зберігання енергії на 200 МВт
У росії паливна криза охопила 20 регіонів
«Плата» за купівлю російської нафти: Трамп запропонував ЄС ввести 100%-тарифи проти Індії та КНР
МВФ підрахував втрати Орбана після відмови ЄС від російських нафти і газу