Кабмін урізав на 21,4% норму використання газу для розрахунку субсидій при індивідуальному опаленні


Кабмін урізав на 21,4% норму використання газу для розрахунку субсидій при індивідуальному опаленні

Держава при наданні субсидій буде виходити з норми споживання газу 5,5 куб. м на опалення 1 кв. м площі (індивідуальною системою опалення) замість 7 куб. м, що застосовуються в минулому сезоні.

Відповідне рішення закріплене постановою уряду №317 від 27 квітня.

Згідно з документом, при розрахунку субсидій для громадян, які використовують газ для приготування їжі (при наявності газового лічильника і централізованого гарячого водопостачання), буде використовуватися норма 4,4 куб. м на особу в місяць (замість раніше діяла норми 6 куб. м, скорочення на 26,7%).

У тих же умовах, але при відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача, буде діяти норма 7,1 куб. м на особу (замість 9 куб. м, скорочення на 21,1%), при наявності газового водонагрівача нова норма складе 14 куб. м (проти попередньою 18 куб. м, скорочення на 22,2%).

Як повідомлялося, єдина гранична роздрібна ціна для побутових споживачів з 1 травня 2016 року становитиме 6,879 тис.грн за 1 тис. куб. м, для виробників теплової енергії – 6,81 тис. грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Нові тарифи на тепло, що відпускається ТКЕ, з урахуванням нових цін на газ, ще не затверджені НКРЕКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua