"Круглий Petcube": Розробники називають PlayDate першим в світі розумним м'ячем з вбудованою камерою для домашніх вихованців (відео)


"Круглий Petcube": Розробники називають PlayDate першим в світі розумним м'ячем з вбудованою камерою для домашніх вихованців (відео)

Орієнтуючись на власників домашніх тварин, команда з трьох розробників, включаючи собаку, вийшла на майданчик Indiegogo, плануючи зібрати не менше $ 60 тис. На випуск пристрою PlayDate, яке самі вони називають першим в світі м’ячем з вбудованою камерою для домашніх вихованців.

По суті, це кругла варіація Petcube. На момент написання цих рядків на випуск PlayDate вже зібрано понад $ 163 тис. – Майже в три рази більше спочатку наміченої суми.

Як і Petcube, пристрій PlayDate має вбудовану камеру, яка дозволяє віддалено спостерігати за домашніми вихованцями. Більш того, використовуючи можливості супутнього мобільного застосування і смартфона, можна дистанційно керувати гаджетом. Додаток пропонується безкоштовно і доступний у версіях для iOS і Android.

На жаль, технічних характеристики пристрою розробники не приводять. Зате є відеоролик, де розробники розповідають і показують гаджет в дії.

Мінімальний внесок, який дає право на отримання пристрій, спочатку дорівнював $ 129, але ці лоти швидко закінчилися. Зараз мінімальний лот коштує $ 149, що істотно нижче передбачуваної ціни PlayDate в $ 249 після надходження в роздрібний продаж. Початок поставок перших інтерактивних м’ячиків-камер намічено на грудень цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua