NASA і FAA провели найскладніші випробування системи управління польотами дронів


NASA і FAA провели найскладніші випробування системи управління польотами дронів

Національне управління США з повітроплавання і дослідженню космічного простору (NASA) і Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) провели найбільші випробування в рамках розробки системи управління трафіком (UAS Traffic Management, UTM), що летять низько безпілотних літаючих апаратів (БПЛА).

Минулі 19 квітня випробування продемонстрували одночасну роботу нової системи з дрона в різних штатах країни на шести полігонах FAA. Оператори за межами офісу NASA взаємодіяли з платформою UTM, зареєстрували плани польотів і перелік намічених операцій, що проходили в декількох регіонах, що географічно відрізняються. В ході випробувань використовувалися дрони різних типів з різним програмним забезпеченням. У польоті перебували одночасно 22 дрона. Всього в випробуваннях, які тривали три години, брало участь 24 безпілотника, багаторазово піднімалися в повітря.

В ході випробувань була проведена перевірка дослідницької платформи UTM на наявність конфліктів, на обгрунтованість прийняття і відхилення планів польоту, а також на своєчасність повідомлення пілотів про наявні обмеження.

Інженери Дослідницького центру Еймса, що входить в структуру NASA, виробляли моніторинг операцій і навантаження на систему, отримавши якісний зворотний зв’язок, яка дозволить виявити прогалини з метою їх усунення та подальшого вдосконалення платформи UTM. Для ускладнення завдання фахівці запустили на додаток до реальних дронів з десяток віртуальних.

Випробування були визнані успішними. Слід врахувати, що розробка платформи UTM знаходиться на початковому етапі, тому навряд чи її почнуть використовувати в найближчому майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua