0 800 307 555
0 800 307 555

Послуга: Заявка онлайн на депозит/кредит


Опис послуги ЗАЯВКА онайлн Депозит/Кредит

1. Заповнена Заявка на кредит/депозит відправляється в Банк із зазначенням всіх деталей, які були обрані відправником (назва програми, термін, відсоткова ставка, сума і т.п.).

2. Заявки проходять премодерацію:
У разі відсутності необхідних даних або якщо Заявка містить недостовірну, або неактуальну інформацію, вона може бути відхилена співробітником компанії “Інфінсервіс” Finance.UA без передачі інформації в Банк.

3. Співробітник компанії “Інфінсервіс” Finance.UA може передзвонити за вказаним в заявці номером телефону для уточнення/перевірки актуальності даних.

4. Заявка, що пройшла премодерацію перенаправляється співробітнику Банку відповідного підрозділу.

5. Заявки, відправлені в Банк, обробляються протягом 8 робочих годин. Це час, протягом якого представник банку повинен зв’язатися з відправником заявки.

6. У разі відсутності дзвінка від представника Банку протягом 8 робочих годин, просимо відправника Заявки повідомити про це співробітнику компанії “Інфінсервіс” Finance.UA http://finance.ua/ru/feedback

7. Співробітник “Інфінсервіс” Finance.UA може зателефонувати за вказаним в заявці номером телефону з метою з’ясування інформації про те, чи телефонував представник Банку відправнику Заявки і в які терміни.


Обробка персональних даних

Суть сервісу:
Відвідувачі розділів Кредити та Депозити мають можливість отримати кредит або відкрити депозит за допомогою сервісу “Заявки фізосіб на кредит/депозит”. Для цього необхідно у спливаючому вікні, напроти пропозиції банку по кредиту або депозиту заповнити необхідні поля. Заповнена заявка у вигляді електронного повідомлення автоматично відправляється менеджеру по роботі з банками. Менеджер перевіряє коректність заповнення заявки, при необхідності може уточнювати її в телефонному режимі. Отриману інформацію менеджер пересилає представнику банку.

Для надання даного сервісу ПрАТ “Інфінсеріс”, за допомогою порталу FINANCE.UA, збирає, зберігає, обробляє, адаптує, змінює, відновлює, використовує, знеособлює, знищує, а також передає третім особам (банкам) Ваші персональні дані.

Персональні дані передаються лише в тому випадку, якщо треті особи (банки) гарантують обробку отриманих даних відповідно до закону “Про захист персональних даних” і згоди суб’єкта на обробку персональних даних.

Обробляються наступні персональні дані:
ПІБ;
номер контактного телефону;
електронна адреса;
інші персональні дані, які будуть зазначені користувачем.

Зібрані дані будуть оброблятися у базі персональних даних користувачів послуг ПрАТ “Інфінсервіс”.

ПрАТ “Інфінсервіс” є власником і розпорядником даної бази.
Не давши згоду на обробку зазначених даних, Ви не зможете скористатися даним сервісом.
Термін зберігання отриманих даних – до 2 місяців від моменту формування заявки. По закінченню вказаного терміну персональні дані видаляються без можливості відновлення.

Ви повідомлені про права суб’єкта персональних даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua