535
Близький Схід втратить ще $150 мільярдів через дешеву нафту, - WSJ
— Енергетика
За оцінками Міжнародного валютного фонду (МВФ), країни близькосхідного регіону в 2016 році втратять ще 150 мільярдів доларів через низькі ціни на нафту, повідомляє The Wall Street Journal.
“Через дешеву нафту недоотримана виручка експортерів із Близького Сходу склала 390 мільярдів доларів у 2015 році, що зробило сильний тиск на економіку таких країн, як Саудівська Аравія і Кувейт. У цьому році показник може досягти 150 мільярдів доларів, йдеться в прогнозі МВФ”, – вказано в повідомленні.
МВФ вважає, що економічна активність нафтових країн продовжить сповільнюватися, оскільки уряди скорочують витрати для запобігання збільшенню дефіциту бюджету. За оцінками експертів, країнам знадобиться від чотирьох до п’яти років, щоб стабілізувати фінансову ситуацію.
Нагадаємо, раніше МВФ погіршив прогноз щодо нафти в 2016-2017 роках.
За матеріалами: The Wall Street Journal
Поділитися новиною