"Київхліб" у 2016 р. планує налагодити експорт тортів у США і Канаду


"Київхліб" у 2016 р. планує налагодити експорт тортів у США і Канаду

ПАТ “Київхліб”, найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів, розраховує налагодити експорт тортів в США і Канаду.

Згідно зі звітом компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, у 2015 році компанія експортувала сухарні, бубличні і кондитерські вироби в Німеччину, Литву, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Болгарію, Нідерланди.

За минулий рік “Київхліб” розробив 29 найменувань нових виробів, 20 хлібобулочних і дев’ять – кондитерських.

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів торік склало 168,373 тис. тонн, кондитерських виробів – 7,227 тис. тонн, напівфабрикатів – 5,4 тис. тонн, макаронів – 34,3 тони, панірувальних сухарів – 2,233 тис. тонн.

У 2015 році в загальному обсязі продажів компанії частка сухарних і бубличних виробів збільшилася на 0,7%, тортів і тістечок – на 1,7%. Частка здобних виробів скоротилася на 0,1%, хлібобулочних виробів масових сортів – на 1,2%, частка елітних сортів хліба і хліба поліпшеної якості – на 1,1%.

У структурі продажів “Київхлібу” 44% припадає на VIP-торгівлю, 18% – на роздрібну, 27% – на регіональну. Продажі через ТОВ “Фоззі груп” принесли більше 10% доходу за 2015 р.

У 2016 році компанія розраховує утримати свої позиції на ринку хлібобулочних виробів міста Києва, збільшити продажі нарізної продукції, запустити виробництво нових видів продукції і комплексно вирішити питання тортів на замовлення.

Як повідомлялося, “Київхліб” у 2015 році отримав 30,24 млн грн чистого збитку, що на 47% більше, ніж у 2014-му. Чистий дохід від реалізації продукції зріс на 16% – до 1,96 млрд грн.

ПАТ “Київхліб” (до 2011 року – ВАТ) створено у 1996 році шляхом перетворення державного підприємства “Київхлібпром”. Найбільший виробник хліба і хлібобулочних виробів у Києві. До складу компанії входять шість хлібокомбінатів у столиці, а також шість виробничих майданчиків у Київській області.

На виробничих потужностях випускається 550 тонн хлібобулочних і 10 тонн кондитерських виробів на добу. Асортимент продукції налічує близько 600 найменувань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua