ЗМІ: Розробка автомобіля Apple ведеться в Німеччині


ЗМІ: Розробка автомобіля Apple ведеться в Німеччині

За повідомленням німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, в Німеччині повним ходом йде розробка автомобіля Apple. Розробкою нібито займається секретний науково-дослідний підрозділ компанії в цій країні.

Посилаючись на власні джерела, знайомі з положенням справ, видання пише, що команда складається з 15-20 «інтелектуалів-реформаторів», в число яких входять інженери, а також фахівці з апаратного забезпечення, ПО і продажу. Цікаво, що команда складається з молодих фахівців в галузі автомобілебудування, яким попередні роботодавці нібито не дали розкрити потенціал. Простіше кажучи, автомобіль Apple розробляє купка мілленіалів.

На жаль, подробиць щодо самого автомобіля, який в даний час фігурує під кодовою назвою iCar, поки занадто мало. Його потенційний вихід на ринок очікується в 2019-2020 роках (ці ж терміни називають інші джерела). Причому для просування власного автомобіля Apple може використовувати модель так званих прямих продажів – реалізація продукції на замовлення покупців – і спеціальні програми прокату.

Мабуть, відомості щодо участі німецького постачальника запчастин для автомобілів Magna в створенні iCar (умовна назва) є найбільш цікавими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua