Google продемонструвала створення творів мистецтв у віртуальній реальності


Google продемонструвала створення творів мистецтв у віртуальній реальності

Компанія Google на протязі деякого часу активно демонструвала свою технологію малювання в тривимірному просторі Tilt Brush на окулярах віртуальної реальності HTC Vive. Тепер же Google за допомогою декількох знаменитих художників збирається надати доступ до технології більш широкому загалу.

Virtual Art Sessions – це новий проект для VR-окулярів, який дозволить поглянути на процес створення віртуальний творів мистецтв з перспективи художника.

Проект включає в себе сімох людей: вуличних художників під псевдонімами Sheryo і Yok, ілюстратора Крістофа Неймона (Christoph Niemann), скульптора Андреа Бласіча (Andrea Blasich), модного ілюстратора Кеті Роджерс (Katie Rodgers), художника-інсталятора Шена Юн О (Seung Yul Oh ) і дизайнера автомобілів Гаральда Белкера (Harald Belker). Всі вони разом з Google працювали над створенням віртуальних творів мистецтва за допомогою Tilt Brush. На результати їх роботи можна подивитися за допомогою браузера Chrome. На весь процес створення робіт можна дивитися з декількох кутів.

Tilt Brush на даний момент вважається одним з додатків, здатних виразити справжній потенціал віртуальної реальності. Комбінування цієї технології з колективною роботою висококваліфікованих фахівців, безсумнівно, допоможе зробити VR-технології ще краще.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua