"Антонов" показав відео випробувань Ан-178 з новим двигуном (відео)


"Антонов" показав відео випробувань Ан-178 з новим двигуном (відео)

Український транспортний літак ДП “Антонов” Ан-178, оснащений двигунами Д-436-148ФМ, виконав черговий випробувальний політ. Відео події було опубліковано на сторінці підприємства в Facebook.

За інформацією з відкритих джерел, Д-Двигун 436-148ФМ є спільною розробкою українських виробників ВАТ “Мотор Січ” і ДП “Івченко-Прогрес” Спеціально для нового українського транспортного літака Ан-178. Він відрізняється збільшеною тягою на всіх основних режимах роботи двигуна, і особливо на злітній режимі, і поліпшеними емісійними характеристиками. Для зменшення шуму в профіль двигуна впроваджені ефективні звукопоглинаючі конструкції.

Двигун названий на честь Федора Муравченка – генерального конструктора ЗМКБ “Прогрес”, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії наук України, лауреата державних премій СРСР і України, кавалера багатьох орденів і медалей.

Перший пробний запуск ТРДД Д-436-148ФМ сертифікаційного профілю відбувся 9 грудня 2015 5 лютого 2016 в Києві відбувся перший політ першого прототипу транспортного літака Ан-178 (UR-реєстрація EXP, номер 001 серійний) з двигуном Д-436-148ФМ, підвішеним до лівого пілона. Політ тривав 27 хвилин.

Нагадаємо, нещодавно Ан-178 і інша продукція ДП “Антонов” були успішно представлені в Індії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua