Українці створили унікальний пристрій з управління снами


Українці створили унікальний пристрій з управління снами

Вдень ми господарі свого життя і особисто визначаємо, що і як робити. Але як тільки ми занурюємося в сни, цей контроль зникає. Підсвідомість пропонує дивні сценарії, заплутані сюжети і змушує пережити неприємні моменти. Але тепер українські стартапери пропонують змінити уявлення про сни і зробити їх усвідомленими.

Пристрій Luciding працює просто. Людина лягає в ліжко і представляє, яку ситуацію хоче пережити. Можливо, це запальна вечірка, або подорож по далеких країнах, а можливо подорож в минуле.

Усвідомлене сновидіння свого часу практикували Сальвадор Далі, Нікола Тесла і Альберт Енштейн. Багатьом вдається це робити без пристроїв, іншим – українці допоможуть увійти в цей стан.

Все що потрібно – надіти на голову пов’язку. На внутрішній поверхні розташовані чотири датчика-електрода. Вони стежитимуть за активністю головного мозку і визначать, коли людина пірнула в фазу швидкого сну.

У цей момент пристрій включиться і надішле мозку 30-і секундний електричний сигнал на частоті 40 герц. Цей сигнал якраз і дозволить зрозуміти, що ви уві сні, але сприймаєте його свідомо.

Поки українці не виходили на краудфандінг платформи, тому що вдосконалюють модель. Зізнаються, позаду багато помилок і 17 версій гаджета.

Серйозну піар-кампанію теж не починали, зосереджуються на пошуку інвесторів і збирають перші відгуки. Так, пристрій вже вразив розробника соцмережі “ВКонтакте” Павла Дурова і одного із засновників Google Джека Левіна.

Команда впевнена – у них все вийде і пристрій знайде своїх шанувальників. В даний час, коли від кожного вимагають особистісного розвитку, унікальних ідей і талантів – сни несуть безмежний потенціал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua