Tesla пропонує безкоштовно протестувати функції автопілотування


Tesla пропонує безкоштовно протестувати функції автопілотування

Компанія Tesla пропонує власникам своїх електромобілів безкоштовне тестування функцій автопілотування протягом цілого місяця. Відповідні пропозиції почали отримувати власники седанів Model S.

Всі машини Model S, випущені з кінця 2014 року, а також кросовери Model X спочатку містять бортове обладнання, необхідне для роботи засобів автопілотування. Однак програмна складова – це додаткова опція, яка оцінена в $ 2500. при замовленні автомобіля або в $ 3000 при оновленні ПЗ після придбання машини.

Тим, хто сумнівається в доцільності витрати названої суми на систему автопілотування, Tesla пропонує спочатку випробувати її в дії безкоштовно. Комплекс дозволяє електрокарам самостійно рухатися уздовж смуги руху з контролем швидкості, а також змінювати ряд при включенні автомобілістом покажчика повороту. Крім того, реалізовані функції повністю автоматичної паралельної парковки, а також система Summon для автоматичного заїзду в гараж і виїзду з нього.

Після закінчення місяця власники автомобілів Tesla зможуть вирішити, чи потрібен їм автопілот або вони зможуть як і раніше з комфортом їздити без нього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua