Україна вперше за два роки повернулася в топ-10 країн туристів Туреччини


Україна вперше за два роки повернулася в топ-10 країн туристів Туреччини

Кількість українських туристів, які відвідали Туреччину за перші три місяці 2016 року, склало 71 375 осіб, що на 20,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Відповідно до цих показників Україна вперше за два роки повернулася в топ-10 країн, чиї громадяни відвідали Туреччину, перемістившись відразу ж з 12 на 8 місце. На частку українських мандрівників прийшлося 3,3% туристичного потоку в країну.

Про це свідчать дані статистики Міністерства культури і туризму Туреччини.

Перші сім місць зайняли Німеччина (216 тис. осіб), Іран (195 тис.), Великобританія (89 тис.), США (79 тис.), Франція (78 тис.), Саудівська Аравія (74 тис.), Ірак ( 72 тис.). У топ-10 також потрапили Нідерланди (60 тис.) і Росія (52 тис.).

Незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, в українському турпотоці до Туреччини вже спостерігається динамічне зростання. Так, за підсумками 2015 року країну відвідали 706 тис. громадян України, що на 7,53% більше в порівнянні з 2014 року. За словами міністра культури і туризму Турецької Республіки Махира Унала, в цьому році очікується ще більш динамічний ріст українських туристів – на 30% до 1 млн осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua