5088
Гройсман анонсував "війну" контрабанді
— Казна та Політика
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє розібратися з проблемою “білого”, “сірого” та “чорного” імпорту при проходженні митних процедур і забезпечити надходження додаткових 80 млрд грн до бюджету України.
Про це він заявив під час години запитань до уряду, повідомляє “Укрінформ”.
Про це він заявив під час години запитань до уряду, повідомляє “Укрінформ”.
“Миритися з контрабандою, заниженням митної вартості, тіньовими потоками ми не збираємося. Тому наше завдання сьогодні – і в податковій, і на митниці – закрити можливості для контрабанди. Не буде “сірого”, “білого”, “чорного” імпорту”, – сказав Гройсман.
За його словами, на митниці має бути впроваджена прозора система, яка дасть можливість здійснювати повну оцінку та наповнювати український бюджет.
“Я не розумію, коли у нас є 80 млрд грн, які недоотримує, наприклад, Пенсійний фонд. Чому ми маємо втрачати десятки мільярдів на тих платежах, які є абсолютно законними і які мають потрапляти до бюджету? Ми з цим миритися не збираємося”, – наголосив Гройсман.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Скільки може коштувати проведення виборів в Україні
Нові правила класифікації відходів для екоподатку відклали до 2027 року
Що зміниться в бронюванні українців з 2026 року
Боргові виплати 2026−2028: яке навантаження залишиться після війни (думка експерта)
Рекорд: експорт металобрухту з України за 11 місяців зріс на 45%
Президент підписав закон на захист звільнених працівників — деталі
